Akcesoria, dzięki którym z łatwością zachowasz w domu porządek

 

 

 

Sposób na zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem

 

Jeśli do tej pory problemem było przechowywanie pościeli, która zajmowała wolną przestrzeń w szafie, pokrowiec pod łóżko z agatameble.pl to doskonałe rozwiązanie. Pojemnik ma odpowiednie wymiary, by pomieścić pościel, koce i poszewki, a dodatkowo obszyty jest eleganckim materiałem, dzięki czemu prezentuje się elegancko i stylowo. Produkt taki jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni, która do tej pory nie była wykorzystana, a jeśli była, to spod łóżka wystawał bałagan. Alternatywą do pojemnika są kartonowe pudła z nadrukami o różnych wzorach. Ich rozmiar jednak ogranicza możliwości do przechowywania w nich mniejszych rzeczy.

 

Zestawy do sprzątania

 

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są zestawy do sprzątania składające się z kija, zamiatacza, szczotki, a także stelaża i wkładu mopa. Nawet przy posiadaniu odkurzacza szczotka bywa często potrzebna, a połączenie jej z mopem jest o tyle praktyczne, że nie zabiera dużo miejsca. W niewielkich mieszkaniach przechowywanie osobno szczotki i mopa z kijem może być kłopotliwe.

 

Kosze i pojemniki

 

Zdecydowanie ułatwiają przechowywanie różnych rzeczy, a co za tym idzie, utrzymanie porządku w domu. Dają możliwość posegregowania przedmiotów, a ich uniwersalność sprawia, że wykorzystane mogą być niemal do wszystkiego. W łazience kosz służyć może do przechowywania ręczników, nieco mniejszy do kosmetyków lub biżuterii. W pojemniku natomiast mogą znajdować się kapsułki lub proszek do prania. W kuchni pojemniki przydadzą się na przyprawy, a w pokoju dziecięcym na kredki lub inne przybory naukowe. W koszach dekoracyjnych przechowywać można również owoce, słodycze, przekąski lub inne pożywienie.

 

 

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies