BIAŁE OKAPY KUCHENNE, CZYLI UKŁON W STRONĘ SKANDYNAWII

     Wnętrza w stylu skandynawskim zyskują na popularności. Styl skandynawski wybiera coraz więcej osób, począwszy od projektantów i architektów po urządzających i remontujących cztery kąty. Urządzając mieszkanie w stylu skandynawskim najważniejsze są dodatki i kolory, w szczególności ten dominujący – zawsze modna biel.

 

Okapy kuchenne GLOBALO

Okap GLOBALO Altara 90.2 White Eko Max

 

 

     Już na etapie projektowania warto zadbać o każdy szczegół, który nada indywidualnego charakteru Twojej kuchni. Okapy kuchenne coraz częściej zaskakują nas swoim wyglądem. Czasy, w których na rynku dostępne były jedynie proste konwencjonalne bryły wykonane ze stali nierdzewnej już dawno minęły.

 

 

Okapy kuchenne Globalo

Okap GLOBALO Larto 90.2 White Eko Max

 

     Jak udowadnia marka GLOBALO, okap to coś więcej niż zwyczajny kuchenny sprzęt. Odpowiednio dobrany pod względem jakościowym i wizualnym staje się przyjacielem i ozdobą każdej kuchni.

 

     Białe okapy kuchenne marki GLOBALO wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna lakierowana na kolor biały oraz białe szkło hartowane, które doskonale podkreśla ich nowatorski design.

 

Okap kuchenny GLOBALO

Okap GLOBALO Argentelo 80.1 White Max

 

     Białe okapy kuchenne marki GLOBALO zyskują na popularności, podkreślając styl i charakter każdej kuchni, są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wyszukane i nowatorskie podejście do wystroju wnętrz.

 

     Te oraz inne modele okapów kuchennych GLOBALO dostępne na www.globalo.pl.

 

     Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. W ofercie dostępnej na globalo.pl znajdują się okapy wyspowe, przyścienne, skośne, sufitowe, do zabudowy i blatowe. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies