Elegancka kuchnia z wyspą od URIMEBLE

Kategoria: meble kuchenne

 

Ta niepowtarzalna zabudowa powstała przy współpracy z inwestorami, którzy jasno sprecyzowali nam swoje wizje i marzenia, którzy cenią sobie elegancję w minimalistycznym stylu. Elegancję stanowi tutaj materiał na frontach - jest to fornir lakierowany na wysoki połysk, natomiast minimalizm to proste formy tworzące bardzo spójną kompozycję.

 

Kuchnia ta jest perfekcyjna nie tylko pod względem designu, ale również funkcjonalności bo ma w sobie wiele udogodnień. Pod blatami granitowymi umieściliśmy pojemne szuflady oparte na systemie Blum TipOn Blumotion pozwalające na bezuchwytowe otwieranie i ciche zamykanie. Zewnętrzna strona wyspy to podwyższona część barowa, którą stanowi 10-centymetrowy blat w białym połysku.

 

Oprócz wyspy w wysokiej zabudowie również znalazło się miejsce na blat roboczy oraz płytę indukcyjną, jest nad nią też ukryty okap GLOBALO. Nie zabrakło miejsca na lodówkę side by side oraz piekarnik i kuchenkę mikrofalową Samsung. Całość AGD oczywiście z naszej oferty. Czerń elementów mebli oraz sprzętu AGD stanowi świetny kontrast do fornirowanych frontów oraz białego blatu barowego.

 

Naszym zadaniem było też wykonanie stołu oraz mebli do salonu oczywiście w jednolitej stylistyce.

 

Zobacz także: BIAŁA OTWARTA KUCHNIA W DOMKU JEDNORODZINNYM

Oceń projekt

Ostatnie wpisy tego stolarza


Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies