Home sweet home – jak Ciebie urządzić?

Dom to nie tylko cztery ściany i cegły. To miejsce, w którym spędza się sporo czasu, dlatego zaprojektowanie wystroju i dekoracja pomieszczeń powinna być bardzo dobrze przemyślana. Wystrój musi odzwierciedlać nas samych, dlatego to jakie meble wybierzemy, jakim kolorem wymalujemy ściany i gdzie dokładnie postawimy łóżko będzie wpływać w przyszłości na nasze samopoczucie. W ponurym pokoju mało kto chciałby spędzać większość swojego życia...

 

Często bywa tak, że czerpiemy inspiracje z gotowych fotografii czy folderów umieszczonych w sklepach stacjonarnych. Z taką pomocą wychodzą nam na przeciw Meble Vox. Na stronie sklepu umieszczona jest zakładka Inspiracje. W tym miejscu otwiera się przed nami coś w rodzaju gotowego pomysłu - jak urządzić swój dom. Wspomniana marka to jednej z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli w Polsce. Asortyment kojarzony jest głównie z najwyższą jakością i precyzją wykonania. Znajdziemy dosłownie wszystko – od szafy, łóżka, krzesła, po stoliki, komody, bufety, regały a nawet urocze toaletki!

 

Kod rabatowy Meble Vox czeka na to, aby stworzyć w Twoich pustych ścianach – miejsce przytulne i modne. Poza podstawowymi rzeczami, warto postawić na dekoracje. Czasami jeden stonowany obraz, lustro odbijające światło czy romantyczne lampiony zmienią diametralnie dom. Jeśli wnętrze naszego domu będzie nas drażniło, przyprawiało o negatywne emocje, ciężko będzie uczynić abyśmy z chęcią do niego wracali po męczącym dniu pracy. Miejsce, w którym nie potrafimy się zrelaksować, odpocząć i być sobą nie może nazywać się naszym domem. Poprzez dodatki jak obrus, zasłony, pościele, meble czy śmieszne motywy na poduszkach nie jedno przyprawiające o depresję miejsce zamienimy w oazę spokoju. Warto pamiętać, że kolor powinien współgrać z wystrojem i pomóc stworzyć klimat jaki chcemy zaplanować. Sypialnia raczej powinna unikać dużej ilości kontrastowych kolorów a miejsce mocno oświetlone powinny zawierać barwy chłodne. Jedno jest pewne – podczas projektowania pokoju dziennego czy sypialni najważniejsza jest nasza intuicja i to co uwielbiamy – wyraźmy siebie w przestrzeni i bądźmy po prostu sobą.

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies