Instalacje odpylające w zakładach stolarskich i przemyśle drzewnym

Wydajność oraz komfort pracy w zakładzie stolarskim to dwa aspekty, które można ze sobą łatwo połączyć. Jakie są najczęstsze niedogodności w zakresie obróbki drewna? Zapylenie powierza podczas jego cięcia i szlifowania. Nowoczesne instalacje odpylające pozwalają zachować czyste powietrze w zakładzie i znacząco poprawiają jakość pracy. Mogą mieć różną wielkość oraz charakter a jednocześnie będą proste w obsłudze i wydajne.

 


 


Czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy


Korzystając z nowoczesnych udogodnień, możesz znacznie podnieść jakość swojej pracy a jednocześnie zwiększyć jej efektywność. Użycie profesjonalnych narzędzi sprawi, iż produkty będą staranniej wykonane i trwalsze. Zapewnienie sobie i innym pracownikom komfortowych warunków działania znacząco zwiększy ich wydajność. Jak to zrobić? Wyposażenie zakładu powinno opierać się nie tylko na profesjonalnych maszynach i obrabiarkach różnego typu ale warto też zainwestować w instalację odpylającą. Poprawi ona jakość powietrza w zakładzie (co ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia operatorów oraz efektywność ich pracy).

 


System odpylający dostosowany do Twoich potrzeb


Firma Hoecker Polytechnik posiada w swojej ofercie różne typy instalacji odpylających, które dzięki połączeniu wydajnego wentylatora z dobrze zaprojektowanymi filtrami, gwarantują najwyższą jakość. Ich mobilny charakter oraz uniwersalny kształt powoduje, iż łatwo wpisują się w każdą przestrzeń a ponadto umożliwiają stałe czyszczenie maszyn i ich otoczenia, z pojawiających się w ramach procesu produkcyjnego odpadów o nawet najdrobniejszym charakterze.

 

odpylarka

 


Dobierz odpowiednią wielkość i rodzaj wyposażenia dodatkowego


Odpylarki Hoecker Polytechnik występują w różnych wariantach. Te mniejsze dedykowane są dla obsługi jednego źródła pylenia, większe mogą jednocześnie oczyszczać powietrze w obrębie kilku maszyn. Ich wentylatory zostały zainstalowane wewnątrz obudowy, co znacząco ogranicza generowany przez nie hałas i drgania. Zależnie od charakteru obróbki, odpady powstałe w ramach odfiltrowania mogą być gromadzone w odpowiednich pojemnikach bądź przesyłane śluzą celkową do dalszego zagospodarowania. W wariancie ze zintegrowaną brykieciarką, pozyskane trociny można poddawać natychmiastowemu przetworzeniu. Łatwa obsługa maszyny (bez konieczności częstego czyszczenia filtrów) oszczędza Twój czas a duża różnorodność ustawień zapewnia pełne zindywidualizowanie parametrów pracy urządzenia.
 

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies