Obrazy LED jako nowoczesny element wyposażenia wnętrza

 

 

Obrazy LED - pasują do każdego pomieszczenia

 

Wykonane w nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED, podświetlane obrazy są coraz chętniej wybierane przez właścicieli mieszkań oraz projektantów wnętrz. Sklep firmowy LEDart pozwala na wybór jednego z wielu wzorów i wielkości takich świecących dzieł sztuki. Jeżeli taki obraz LED zostanie wykorzystany w roli lampy, która daje lekkie, przyjemne światło, po zmroku w pomieszczeniu zapanuje niepowtarzalny, przyjemny klimat.

 

W ciągu dnia, kiedy mieszkanie oświetlone jest naturalnym światłem słonecznym, taka nietypowa lampa pełni rolę estetyczna - wygląda niemal identycznie, jak tradycyjny obraz na płótnie. Najlepszy efekt można natomiast zaobserwować, gdy obraz jest podświetlony, szczególnie po zmierzchu. Wtedy przyciąga spojrzenia i robi wrażenie. Z tego powodu może być wykorzystany jako element dekoracji nowoczesnego biura, sklepu lub salonu usługowego.

 

 

Jakie zastosowanie mają takie niecodzienne lampy LED?

 

Dla większości osób obraz podświetlany w technologii LED pełni rolę alternatywy dla bardziej klasycznych ściennych dekoracji. Jak się okazuje, przyjemne, ciepłe światło o niedużym natężeniu może sprawić, że ten przedmiot staje się rodzajem lampy. Doskonale sprawdzi się więc jako element wystroju mieszkania, w szczególności sypialni lub salonu, które wieczorami i nocą rozświetlą się delikatnym blaskiem dobiegającym z obrazu. Taka dekoracja znajdzie swoje zastosowanie także w pokoju dziecka - na pewno będzie z przyjemnością zasypiać w towarzystwie jednego z ulubionych bajkowych bohaterów.

 

 

Obraz LED przyciąga wzrok Klientów

 

Po zawieszeniu takiej nietuzinkowej lampy w pokoju recepcyjnym można mieć pewność, że nie pozostanie niezauważona. Wprowadza pozytywny klimat, a wybranie odpowiedniego wzoru może ocieplić wizerunek firmy. Świecący obraz LED sprawdzi się bardzo dobrze np. w salonie masażu lub gabinecie kosmetycznym, a także w innych miejscach, gdzie miły klimat jest szczególnie pożądany.

 

 

LED

 

Jak wykonany jest podświetlany obraz LED?

 

Konstrukcja obrazu LED jest prosta i zapewnia niezawodność i bezproblemową, długotrwałą eksploatację. Szkieletem jest drewniana rama, na którą naciągnięty jest materiał przystosowany do podświetlenia. Za funkcjonalność tej designerskiej lampy odpowiadają taśmy LED, którymi można sterować za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Oświetlenie zasilane jest standardową wtyczką obsługującą napięcie 230V. Moc źródła światła to od 7W do 12W, w zależności od wybranego rozmiaru obrazu. Pobór prądu jest  więc niewielki - całość działa w wyjątkowo energooszczędny sposób.  Podświetlany obraz LED może być używany jako nastrojowa lampa i posiada 24-miesięcznągwarancję.

 

Szeroki wybór lamp LED znajdziesz na: https://ledart.net.pl/pl/

 

 

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies