Kuba

Dlaczego warto kupić suszarkę do ubrań

 • Posted 2 lata ago
 • Uncategorized

Środek zimy, wychodzisz rano z domu, ciemno, wracasz do domu, ciemno, a do tego nie możesz jutro ubrać swojego ulubionego swetra bo ciuchy z prania nadal się suszą. Ale nie martw się, ponieważ istnieje rozwiązanie, które położy kres tej frustracji. Wystarczy, że znajdziesz miejsce w swoim domu na elektryczną suszarkę do ubrań! 

W tym wpisie przekonamy Was, że elektryczna suszarka do ubrań nie jest przejawem luksusowej ekstrawagancji czy  zbędnym produktem, który sprawi tylko, że będziesz miał jeszcze mniej miejsca w domu. Zobaczycie, że to po prostu genialny wynalazek, który ułatwi Wam życie! A teraz z kodem promocyjnym Aliexpress dostarczonym przez BravoKupony, możesz stać się posiadaczem tego i wielu innych sprzętów płacąc za nie niewielkie pieniądze! Pamiętaj, życie jest zbyt krótki żeby czekać parę dni na suchy sweter.

1.Oszczędzenie czasu

Pralka w jednym kącie w domu, suszarka rozstawiona na balkonie, a Ty z tobołem ciuchów lecisz przez cały dom gubiąc po drodze pięć skarpetek. Z elektryczną suszarką proces ten może wyglądać zgoła inaczej. Z pralki przekładasz ciuchy do suszarki, w międzyczasie zjesz obiad czy poczytasz książkę i voilà! Wyjmujesz suche i pięknie pachnące ubrania.

2. Koniec z nadmierną wilgocią

Rozwieszanie ubrań w mieszkaniu może być szczególnie problematyczne podczas zimy. Po pierwsze trzeba znaleźć miejsce, gdzie nie będziemy co chwila wpadać na suszarkę, a po drugie musimy uważać w jakim miejscu domu ją stawiamy, z powodu wilgoci, której poziom mokre ubrania niestety podnoszą. A nadmierna wilgoć może wiązać się z pojawieniem grzyba, a może nawet  roztoczy. To może niestety skutkować problemami zdrowotnymi takimi jak zmiany skórne czy alergia. Jeśli więc nie chcesz już martwić się nadmierną wilgotnością w mieszkaniu, to zainwestuj właśnie w suszarkę elektryczną.

3. Niezniszczone tkaniny

Jeśli martwisz się o to, że Twoje ciuchy ulegną zniszczeniu w suszarce, to nie przejmuj się bo nic takiego nie będzie miało miejsca! Obecne suszarki są projektowane i konstruowane, tak aby nawet najdelikatniejsze materiały nie uległy zniszczeniu. Co więcej, ciuchy po wyjęciu z suszarki są niezwykle miękkie i mają przyjemny zapach, co niestety zazwyczaj się nie zdarza w przypadku tradycyjnego suszanie ubrań. Dodatkowo, co na pewno docenią właściciele czworonogów, suszarki elektryczne świetnie usuwają z ubrań sierść psa czy kota.

4. Łatwiejsze prasowanie

Pierzemy ciuchy, rozwieszamy je, czekamy aż wyschną, a potem jeszcze czeka nas ich prasowanie. Dla większości z nas żelazko nie jest ulubionym sprzętem domowym…no chyba że posiadamy żelazko parowe. Ale jeśli nie posiadamy tego wynalazku, to wtedy to właśnie suszarka elektryczna może nam ułatwić proces prasowania. Jeśli zaraz po zakończeniu cyklu suszenia wyjmiemy ubrania z bębna, to będą one mniej pogniecione. W wielu przypadkach prasowanie nawet w ogóle nie będzie potrzebne! Szybkie pranie, szybkie suszenie i brak prasowania? Brzmi jak marzenie i możesz je łatwo spełnić sprawiając sobie suszarkę elektryczną!

5.Pojemność

Często tradycyjna suszarka nie może niestety pomieścić wszystkich ubrań, które chcielibyśmy wyprać i musimy opracowywać logistyczny plan wstawienia pralki, biorąc pod uwagę miejsce, a raczej jego brak, na suszarce. Jeszcze o ile jest problem ze skarpetkami czy z bielizną to jeszcze nie jest najgorzej, bo zawsze można znaleźć miejsca na kaloryferze. O ile oczywiście nie zapraszamy gości na wieczorną kolację. Ale jeśli chcemy wyprać koce, kołdry, pościele, to wtedy robi się problem. Na szczęście jeśli masz suszarkę elektryczną, to on znika! Imponująca pojemność suszarek i krótkie cykle suszenia sprawiają, że nie musisz się już martwić jak zorganizować miejsce dla wszystkich mokrych rzeczy.

Obecnie na rynku znajdziecie wiele różnych modeli suszarek. Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, to pomyślcie po pierwsze jakiej ładowności potrzebujecie. Oczywiście zależy to czy jesteście większą rodziną czy na przykład żyjecie we dwójkę. Zwróćcie również uwagę na pojemność pojemnika na wodę jak i na czas suszenia. Poczytajcie również o funkcjach, które posiada suszarka i jakie typy materiałów możecie do niej wkładać. Poza podstawowymi programami, obecnie również często możecie znaleźć funkcję prasowania ubrać podczas suszenia, funkcję schładzania czy opóźnionego startu. Co więcej, większość obecnych suszarek naprawdę nie zużywa dużo prądu.

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions