Kuba

Lampki choinkowe LED - świąteczne oświetlenie w Twoim domu

 • Posted 8 lat ago
 • Uncategorized

Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, ale warto już teraz zacząć się zastanawiać nad koncepcją na tegoroczne świąteczne dekoracje. Rynek oferuje nam mnóstwo rozwiązań, kształtów oraz możliwości zastosowania oświetlenia LED. Wystarczy się rozejrzeć i zaczerpnąć inspiracji by nadać swemu domowi niepowtarzalną aurę Świąt Bożego Narodzenia.


Lampki choinkowe led to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy by nasze świetlne dekoracje służyły nam jakością i trwałością. Do dyspozycji mamy wiele kompozycji kolorystycznych. Dzięki nim mamy pewność, że stworzymy świąteczną aranżację, świetnie dopasowaną do wystroju naszego wnętrza.

 

lampki choinkowe we wnętrzu
Źródło: pinterest.com

Lampki mają więcej zastosowań niż tylko przyozdabianie choinki – do czego tradycyjnie służą. Przy użyciu lampek choinkowych można ozdabiać dowolne przestrzenie w domu lub nawet przedmioty. Jedną z opcji jest udekorowanie okien. Taka ozdoba będzie widoczna z daleka i wszyscy będą wiedzieć, że w naszym domu panuje świąteczna atmosfera. Przyozdobić można również meble lub ściany. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Dzięki temu, że lampki ledowe prawie w ogóle się nie nagrzewają, możemy je bezpiecznie wykorzystać do dekoracji praktycznie każdego rodzaju wnętrza.

Jednak to nie koniec zastosowań – wcale nie jesteśmy ograniczeni do sezonu świątecznego. Ten rodzaj lampek jest na tyle uniwersalny jeśli chodzi o swój wygląd czy też budowę, że z powodzeniem możemy użyć go do ozdobienia elewacji na pozostałe dni roku. Świetnie się prezentują owinięte wokół stalowego wezgłowia łóżka, czy lustra w toaletce. Lampki LED można wykorzystać jako doświetlenie zacienionych pomieszczeń w naszych mieszkaniach.
 

lampki choinkowe led we wnętrzu
Źródło: pinterest.com

Bardzo oryginalnym rodzajem oświetlenia choinkowego są świetlne kurtyny. Można je zamocować na ścianie budynku, ogrodzenia wokół obejścia, czy na ścianie.

Kurtyny świetlne przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do wyboru na rynku są modele kolorowe, białe, z efektem płynięcia, gwiazdy, czy sople.

Specyficznym rodzajem kurtyn są tzw. meteory. Meteory to pionowe źródła światła, które przypominają lodowe sople, wyposażone są w rzędy diod ze sterownikiem, który nadaje efekt płynięcia. Fantastyczna iluminacja, która nada oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Lampki choinkowe LED to świetne rozwiązanie pod względem praktycznym jak i estetycznym. W przeciwieństwie do tradycyjnych żarówkowych, nie przepalają się tak często. Również są o wiele bezpieczniejsze z racji tego, że się nie nagrzewają, więc nie stwarzają zagrożenia pożarowego. Kolejnym plusem jest oszczędność energii elektrycznej dzięki technologii LED. Lampki dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki temu pasują do niemal każdego stylu. Zaczerpnijmy inspiracji i zacznijmy planować tegoroczny świąteczny wystrój z głową otwartą na magię Świąt Bożego Narodzenia. Atrakcyjne lampki choinkowe led można znaleźć np. w sklepie amled.pl.

Na poniższym video możemy obejrzeć sposób użycia lampek na ścianie:

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions