Lodówka AMICA FK239 3

Klasa energetyczna A+

Nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki temu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo*
* przygotowanych blenderem ręcznym Amica

 

Dbasz o środowisko i płacisz mniej

Lodówki Amica posiadają Wysoką Klasę Energetyczną. Dzięki temu pobierają mniej prądu, zmniejszają Twoje cykliczne rachunki i służą środowisku naturalnemu. Realne oszczędności są możliwe - właśnie z lodówkami Amica.

 

Automatyczne odszranianie chłodziarki

Wygoda i oszczędność energii dzięki systemowi automatycznego odszraniania chłodziarki. Można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości.

 

Podstawka na jajka

Wygodny i praktyczny sposób na przechowywanie jaj.

 

Niezależne otwieranie drzwi lewych i prawych drzwi chłodziarki/zamrażarki

Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki.
Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.
 

Wygodne dostosowanie do własnych wymagań

Masz małe mieszkanie i nieustawną kuchnię? Teraz nie musisz się już tym przejmować, bo lodówki Amica mogą mieć drzwi otwierane zarówno w prawo, jak i w lewo. Dzięki tej funkcjonalności, nie musisz już rezygnować z wygody.

 

Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 3+1 szt.

Półki wykonane z hartowanego szkła to gwarancja jakości i wygody w użytkowaniu.

Wytrzymałe szkło i dłuższa żywnotność urządzenia

Na żywotność urządzeń wpływać może wiele czynników. Jednym z nich jest wykorzystany w jego konstrukcji materiał. Półki z hartowanego szkła, które znaleźć można w lodówkach Amica, są wytrzymałe, dzięki czemu Twoje użytkowanie będzie dłuższe, a zakup będzie solidną inwestycją.

 

Balkoniki w chłodziarce: 3 szt.

Lodówki Amica zostały zaprojektowane tak, aby miały dużą ilość balkoników oraz półek dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni, a ich regulacja była bardzo wygodna i prosta.

 

Szuflada na warzywa i owoce: 1 szt.

Pojemniki na warzywa i owoce to funkcjonalne rozwiązanie. Pozwalają na zachowanie porządku przechowywania różnych warzyw i owoców. Ponadto separują zapachy aromatycznych produktów.

 

ANTI-BACTERIA SYSTEM
Dodatkowa ochrona przed bakteriami

Specjalna powłoka Ant-Bateria System zapobiega rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów i pleśni oraz nie dopuszcza do powstania przykrych zapachów wewnątrz lodówki. Dlatego Ty i Twoi bliscy możecie korzystać z wybranej żywności dłużej oraz korzystać z jej smakowych walorów.

 

lodówka AMICA FK3293

 


 

 

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies