Kuba

Meble sklepowe – czym się kierować, przeglądając oferty producentów?

 • Posted 6 lat ago
 • Uncategorized

Meble do sklepu – na co zwracać uwagę?

Na początek przeanalizuj oferty i zobacz, jakiego rodzaju meble do sklepu wytwarzają producenci. Wiele firm podejmuje się wyłącznie wykonywania standardowych projektów. Jeżeli jednak Twoja branża wymaga specjalnych rozwiązań, potrzebny będzie wytwórca, który zrealizuje także indywidualne pomysły na meble do sklepów. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić sobie wyposażenie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. To z kolei pomoże zaprezentować asortyment w korzystniejszy sposób i bezpośrednio przełoży się na wyniki sprzedaży. Meble sklepowe produkowane zgodnie z Twoimi wymagani są dobrym pomysłem również dlatego, że będą idealnie dopasowane do wielkości lokalu i jego rozkładu. W ten sposób, każdy kąt zostanie optymalnie zagospodarowany.
Jakie powinny być meble sklepowe?

Meble do sklepu muszą spełniać szczegółowe wymagania dotyczące BHP. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie producent tworzy wyposażenie meblowe, mając na uwadze obowiązujące przepisy. Zapytaj też, czy poszczególne elementy są ze sobą kompatybilne oraz czy po ich umieszczeniu w sklepie można będzie je dostosowywać do swoich wymagań. W punkcie handlowym będą przydatne regały, do których można dodawać akcesoria, takie jak np. specjalne półki na papierosy albo szafki na lekarstwa. Warto też wybierać regały, których półki da się regulować. W ten sposób można zmienić ich wysokość i rozkład tak, by jak najlepiej zaprezentować dostępne w sprzedaży produkty. Na stronie http://www.vonart.com.pl/oferta/meble-sklepowe/ są pokazane przykładowe meble marki Vonart, które można dostosowywać do aktualnych potrzeb sklepu.
Wcześniejsze realizacje

Warto sprawdzić portfolio producenta i dowiedzieć się, dla jakich branż wcześniej tworzył meble do sklepu. Można też zapytać, które konkretnie firmy były lub nadal są, jego klientami, a następnie odwiedzić ich sklepy. W ten sposób będziesz mógł na własne oczy się przekonać, czy usługi oferowane przez tego wytwórcę są realizowane sumiennie oraz czy w pełni odpowiadają na potrzeby Twojej działalności. Mając taką wiedzę, łatwiej też podjąć decyzję, dotyczącą wyboru producenta.

Dane o firmie

Najlepiej korzystać wyłącznie z usług rzetelnych firm, ale skąd wiedzieć, który producent jest godny zaufania? Można się o tym przekonać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest sprawdzenie, od ilu lat jest on obecny na rynku. Jeśli może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, prawdopodobnie oznacza to, że tworzone przez niego meble sklepowe są wysokiej jakości i cieszą się zainteresowaniem klientów. Następnie poszukaj opinii na jego temat w internecie, na przykład na forach związanych z branżą meblarską. Jeśli są w większości pozytywne, na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z jego oferty.
Kolejnym krokiem może być wyszukanie producenta w Biurze Informacji Gospodarczej i upewnienie się, że nie jest on zadłużony . Warto też skontaktować się z nim i zapytać, czy jego firma zdobyła jakieś wyróżnienia lub posiada certyfikaty przyznane w związku z jej działalnością. Im więcej pozytywnych informacji znajdziesz, tym większe szanse na to, że jest to wytwórca, z którym warto rozpocząć współpracę.

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions