Czym jest SuperStolarz.pl ?

SuperStolarz.pl pomoże Ci znaleźć dobrego producenta "mebli na wymiar" w najbliższej okolicy, dzięki opiniom klientów, galerii zdjęć i ciekawym opisom. Ponad to dzięki SuperStolarz.pl możesz zaoszczędzić na meblach 5% - Pobierz Bon Rabatowy z naszej strony i wykorzystaj go u naszych stolarzy.Z punktu biznesowego, jesteśmy rozwiązaniem, które pozwala pozyskiwać nowych klientów oraz budować dobry wizerunek swojej firmy za pomocą systemu wystawiania opinii.


Jaki problem rozwiązujemy ?

Aby znaleźć dobrego stolarza, najczęściej pytasz o radę znajomych. W chwili obecnej nie ma jednego miejsca w sieci gdzie mógłbyś znaleźć prawdziwe informacje na temat producenta mebli na wymiar. Serwis pozwala na odnalezienie w prosty sposób stolarzy z Twojej okolicy, których możesz porównać pod względem galerii zdjęć z wykonanych mebli oraz opinii innych użytkowników.

 

Do kogo kierujemy swój projekt ?

SuperStolarz.pl jest platformą, która łączy dwie grupy odbiorców. Z jednej strony jest to serwis dla osób szukających dobrego stolarza w swojej okolicy. Z drugiej strony, projekt skierowany jest bezpośrednio do profesjonalistów z tej branży, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu.

 

Z kim współpracujemy  ?
Naszych partnerów wybieramy w trakcie skrupulatnej weryfikacji jakości ich usług.

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies