Kuba

Odkurzacz Samsung Jet - niezastąpiony pomocnik w każdym mieszkaniu

 • Posted 3 lata ago
 • Uncategorized

Odkurzacze to niezastąpione urządzenia w każdym mieszkaniu. Na rynku mamy ogromny wybór takich urządzeń, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, by wybrać odpowiedni model spełniający nasze oczekiwania. Przykładem jakościowego i popularnego w ostatnim czasie odkurzacza jest bezprzewodowy Samsung Jet.

 • Odkurzacze Samsung, czyli wsparcie w codziennych porządkach

 • Jak wybrać najlepszy odkurzacz? Na co zwracać uwagę?

 • Odkurzacze bezprzewodowe

 • Zalety odkurzaczy bezprzewodowych

Wysoka moc silnika, stacja ładująca, pojemność pojemnika, elastyczna szczotka, rura teleskopowa, czas pracy, tryby pracy, wymienna bateria – to tylko niektóre parametry, o których powinniśmy pamiętać wybierając odkurzacz.

Odkurzacze Samsung, czyli wsparcie w codziennych porządkach

Odkurzacze to niezwykle pomocne urządzenia we wszystkich mieszkaniach. Pomagają domownikom w usuwaniu zabrudzeń zarówno z podłóg twardych, ale również ze ścian oraz zakurzonych mebli. Nowoczesne modele odkurzaczy potrafią dodatkowo zwalczać niewidoczne dla oka roztocza i radzić sobie z uciążliwymi zapachami (wbudowany odświeżacz powietrza). W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić sprzątanie domu bez pomocy odkurzaczy, który sprawiają, że jest ono znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze. Szybko rozwijająca się technologia sprawiła, że rynek obrodził w nowsze wersje tych niezastąpionych urządzeń. Na sklepowych półkach możemy znaleźć tradycyjne urządzenia dzielące się na odkurzacze workowe, odkurzacze bezworkowe oraz na modele przewodowe, bezprzewodowe (np. odkurzacze Samsung Jet 90 i Samsung Jet 75) i mieszane. Możemy również kupić odkurzacz ręczny lub automatyczny. Bardzo bogaty wybór oraz popularność odkurzaczy sprawiają, że ich ceny stały się niezwykle konkurencyjne. Klienci mogą bez problemów znaleźć niedrogi odkurzacz nie obciążający zbytnio budżetu, który będzie się charakteryzował efektywnością w usuwaniu zanieczyszczeń.

Jak wybrać najlepszy odkurzacz? Na co zwracać uwagę?

Przed zakupem warto zastanowić się jakim wymaganiom nasz przyszły odkurzacz będzie musiał sprostać. Odkurzacz zawsze powinien być dostosowany do konstrukcji mieszkania. Inny model tego sprzętu sprawdzi się przy powierzchni charakteryzującej się niezbyt skomplikowanym kształtem (w tym przypadku zaleca się odkurzacze automatyczne), inny natomiast na dużym metrażu (dla większych przestrzeni najlepsze będą odkurzacze bezprzewodowe), a jeszcze inny w mieszkaniach, które posiadają dużo zakamarków (w tym przypadku najbardziej liczy się bogate wyposażenie odkurzacza w różnorodne końcówki). Gdy już udało nam się wybrać typ odkurzacza, przychodzi moment sprawdzenia jego parametrów. W trakcie przeglądania obszernej listy specyfikacji warto zwracać uwagę na parametry, takie jak poziom hałasu, czas pracy, moc silnika, moc ssania, wagę i pojemność worka lub zbiornika na zanieczyszczenia w przypadku rozważania odkurzacza bezworkowego. Odkurzacz charakteryzujący się dużą mocą silnika będzie dobrze sobie radzić z największymi zanieczyszczeniami. Regulacja mocy ssania pomoże w wygodny i skuteczny sposób dostosowywać pracę odkurzacza do naszych potrzeb.

Odkurzacze bezprzewodowe

Ostatnio na popularności zyskują odkurzacze bezprzewodowe. Dzięki nim można m.in. nim znacznie łatwiej utrzymać porządek w naszym mieszkaniu. Dzieje się tak dlatego, że odchodzą problemy związane ze zbyt krótkim kablem, który trzeba ciągle przepinać, czy plączącym się przewodem podczas odkurzania wielu pokoi. Warto też wspomnieć, że odkurzacze pionowe w wydaniu bezprzewodowym są lekkie i możemy je łatwo przenosić w każde miejsce. Przykładem bardzo jakościowego odkurzacza bezprzewodowego jest Samsung Jet. Urządzenie posiada wymienne końcówki. Na szczególną uwagę zasługuje szczotka elektryczna zwiększająca skuteczność sprzątania twardych i delikatnych powierzchni. Jej kształt pozwala na bezproblemowe dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca. Oprócz tego urządzenie może przez długi czas pracować na baterii. Odkurzacz, w zależności od danego modelu i trybu pracy, może nieprzerwanie działać nawet do godziny.

Modele odkurzaczy z serii Jet są często wyposażane w regulację siły ssania, co oznacza, że możemy szybko zmniejszać lub zwiększać moc urządzenia. To bardzo przydatna funkcja, ponieważ inną siłę ssania będzie się stosować podczas czyszczenia dywanów, a inną podczas odkurzania rzeczy na półce. Odkurzacz Samsung Jet może być również wyposażony w wymienną baterię, dzięki czemu odkurzanie pomieszczeń charakteryzujących się dużym metrażem przestanie stanowić problem. Wystarczy przepiąć akumulator podczas sprzątania, by można było pracować nieprzerwanie przez dłuższy czas i bez konieczności robienia przerw na ładowanie. Na końcu warto dodać, że seria Samsung Jet posiada akumulatory, które zachowują swoją wydajność przez długie lata, co sprawia, że w ręce klientów trafiają urządzenia niezwykle trwałe.

 

Zalety odkurzaczy bezprzewodowych

Do zalet skutecznego odkurzacza bezprzewodowego należą m.in.:

– wysoka moc ssąca, która skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia ze wszystkich powierzchni;

– lekkość i mobilność zapewniające wygodę użytkowania;

– długi czas pracy (pełne ładowanie pozwala na odkurzenie całego mieszkania);

– system filtracji HEPA, czyli 5-warstwowy system filtracji, który charakteryzuje się niesamowitą skutecznością w wyłapywaniu mikrocząsteczek i alergenów;

– szczotka soft action, posiadająca specjalne antystatyczne włosie, które świetnie nadaje się do zbierania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu także z twardych podłóg;

– wolnostojąca stacja ładująca (nie trzeba montować jej do ściany).

Do tego warto dodać silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczną konstrukcję, która optymalizuje przepływ powietrza zapewniając wysoką moc ssącą. Bezprzewodowy odkurzacz będzie działać skutecznie na wszystkich powierzchniach, zarówno na twardych podłogach, jak i miękkich dywanach. Jego niewielka waga sprawia, że będzie łatwo nim manewrować w trakcie porządków i odkurzania trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu możemy bez trudu usuwać drobne cząsteczki kurzu ze wszystkich zakamarków mieszkania. Natomiast pojemna bateria pozwala komfortowo sprzątać bez konieczności doładowywania. Dodatkowo, wyświetlacz cyfrowy daje pełną kontrolę nad odkurzaczem. Umożliwia sprawdzenie poziomu energii, rodzaju wybranej szczotki czy wybór trybu pracy odkurzacza. Powiadomi Cię również o konieczności wyczyszczenia filtra oraz blokadzie w szczotce.

undefined

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions