OFERTA WSPÓŁPRACY

Prezentacja serwisu SuperStolarz.pl

 

Reklama

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:
Marcin Piętka, e-mail: kontakt@superstolarz.pl, tel.: 731 696 321

 


 

SuperStolarz.pl to serwis wymiany opinii i doświadczeń na temat jakości usług świadczonych przez stolarzy - producentów mebli na wymiar. Punktacja tworzona jest przez klientów, którzy na bazie własnych doświadczeń oceniają stolarzy. Nasz system sprawia, że wszystkie opinie i oceny pochodzą bezpośrednio od prawdziwych klientów. Dzięki SuperStolarz.pl znajdziesz firmę, która wykona dla Ciebie najlepsze meble na wymiar.

 

Bardzo ważną, dodatkową częścią serwisu jest Blog SuperStolarz.pl, który tworzony jest przez firmy stolarskie zarejestrowane w serwisie. Jest to dodatkowe źródło promocji firm, które mogą prezentować swoje dotychczasowe realizacje mebli, wizualizacje komputerowe mebli itp.
                       
Do kogo kierujemy swój projekt ?
SuperStolarz.pl jest platformą, która łączy dwie grupy odbiorców. Z jednej strony jest to serwis dla osób szukających dobrego stolarza w swojej okolicy, lub szuka inspiracji dla swojego nowego wnętrza. Z drugiej strony, projekt skierowany jest bezpośrednio do profesjonalistów z tej branży (stolarzy, producentów mebli), którzy mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu.

 

Sprecyzowana grupa docelowa reklamy !

 

Jeżeli twoimi klientami są firmy stolarskie, producenci mebli na wymiar lub osoby wyposażające swoje mieszkania / domy w meble, sprzęt AGD to reklama w naszym serwisie jest dla Ciebie.


 

PROFIL UŻYTKOWNIKÓW / CZYTELNIKÓW

 

  • Mieszkańcy miast
  • Osoby stojące przed decyzją zakupu nowych mebli (kuchennych, pokojowych, biurowych, łazienkowych itp.)
  • Osoby szukające inspiracji dla swoich wnętrz
  • Przedsiębiorcy (stolarze, producenci mebli na wymiar)

 

  • Unikalni Użytkownicy (UU) - 10 000 / miesiąc

Aby nasz portal mógł działać prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych   (więcej)

 

Jeżeli nie wyrażasz zgody, proszę opuść tę stronę.

 

RODO

Regulamin
Polityka Cookies