Kuba

Stół warsztatowy - jaki wybrać dla domowego majsterkowicza?

 • Posted 4 lata ago
 • Uncategorized

Sprawdź dostępne rodzaje stołów warsztatowych na rynku

W zależności od profilu Twojej działalności na rynku możesz dostać wiele różnych rodzajów stołów warsztatowych. Może to być stół stolarski, narzędziowy, montażowy bądź ślusarski z imadłem. Nasz sklep internetowy www.fami.com.pl posiada szeroki wachlarz metalowych stołów warsztatowych

(https://www.fami.com.pl/katalog/stoly-warsztatowe/).

Jako producent i bezpośredni dystrybutor dokładamy starań, by nasze towary były wykonane z najwyższą starannością. W naszej ofercie znajdziesz stoły warsztatowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz go niezależnie od tego, jak duży jest Twój warsztat. Proponujemy nieduże stoły z szafkami podblatowymi o wymiarach 1031 x 705 x 855 lub większe modele o wymiarach 2007 x 705 x 855 z dodatkowymi półkami na przechowywanie skrzynek z narzędziami i częściami.

Proponujemy także stoły warsztatowe bez żadnych dodatkowych szafek, nieco wyższe i dłuższe, o wymiarach 2500 x 800 x 240, które sprawdzą się w pracy montażowej. Ich wymiary pozwalają na swobodną pracę na stojąco, zapewniają też dużo miejsca do rozłożenia niezbędnych przyborów. Z nami wyposażysz zarówno przydomowy warsztat, jak i profesjonalny punkt usługowy.

Zwróć uwagę na jakość wykonania stołu roboczego 

Decydując się na zakup stołu montażowego do warsztatu, szczególną uwagę warto zwrócić na jakość jego wykonania. Co o tym decyduje? Przede wszystkim użyte materiały, ale też jakość łączeń i spawów. Nasze stoły warsztatowe wykonane są z metalu pokrytego farbą skutecznie chroniącą go przed korozją. Blaty wykonane są z odpowiednio zakonserwowanego drewna. Do tworzenia drewnianych blatów wybieramy najtwardsze rodzaje drewna, dzięki czemu blat jest wyjątkowo solidny i odporny na uszkodzenia.

stół warsztatowy fami

 

 

Sprawdź czy stół ma dodatkowe funkcje

Dla osób ceniących sobie ciekawe rozwiązania w miejscu pracy oraz możliwość szybkiej modyfikacji wyposażenia na bieżące potrzeby, proponujemy stoły warsztatowe składane. W razie potrzeby taki stół warsztatowy możemy wygodnie złożyć i schować, by nie zabierał potrzebnego miejsca. Jest to możliwe dzięki ruchomej podstawie stołu oraz lekkości materiału, z jakiego został wykonany. Nie oznacza to jednak, że stół składany jest marnej jakości. Przeciwnie, spokojnie poradzi sobie z ciężarem do 200 kilogramów. Taki stół sprawdzi się na przykład w warunkach domowych, gdy korzystamy z niego okazjonalnie i nie chcemy, by na stałe zabierał miejsce na przykład w garażu czy piwnicy.

Inną praktyczną funkcją stołów warsztatowych jest system zaciskowy wyposażony w uchwyty i przesuwane szczęki. Taki system pozwala ustabilizować bądź podtrzymać używane przez nas materiały, co ułatwia pracę i sprawia, że jest ona bardziej bezpieczna. Powszechnym rozwiązaniem w tego rodzaju stołach są magnesy, które mogą podtrzymywać narzędzia, części i inne elementy metalowe potrzebne nam w pracy. Udogodnienie to ucieszy zwłaszcza osoby lubiące na bieżąco zachowywać porządek w miejscu pracy, a jednocześnie mieć wszystko, co niezbędne pod ręką. Dodatkowe wyposażenie stołów warsztatowych to także wszelkiego rodzaju półki, szafki, szuflady, uchwyty na narzędzia, ścianka do zawieszania narzędzi, a nawet oświetlenie.

stół warsztatowy unimod

 

 

Porównaj ceny stołów warsztatowych

Jeżeli już zdecydowałeś, jaki rodzaj i model stołu warsztatowego Cię interesuje, warto porównać ceny różnych dystrybutorów, by nie przepłacić. W naszym sklepie internetowym www.fami.com.pl możesz liczyć na konkurencyjne ceny, gdyż jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy bezpośrednim producentem naszego asortymentu. Oferujemy więc atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług.

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions