Kuba

Tapety z motywami kwiatowymi - 5 ciekawych i modnych pomysłów

 • Posted 4 lata ago
 • Uncategorized

Tapeta to sposób na dekorację wnętrza, który nie wychodzi z mody. Posiada fantastyczną zdolność przemieniania się tak, żeby – mimo upływających lat – nadal stanowić nowoczesny, designerski, a jednocześnie nadający charakteru element pomieszczeń. Tapety z motywami kwiatowymi cieszą się obecnie dużą popularnością. Nic dziwnego – mnogość wzorów i kolorów może przyprawić o zawrót głowy. Ale jak w takim razie znaleźć tę jedną, właściwą tapetę?

1. Tapety z motywami kwiatowymi – top 5 pomysłów

2. A może fototapety z drzewami?

Na ciepło domowego ogniska składa się wiele elementów. Aby stworzyć spójną całość, wszystkie muszą ze sobą współgrać. Nie inaczej jest w przypadku elementów dekoracyjnych w poszczególnych pomieszczeniach.

1. Tapety z motywami kwiatowymi – top 5 pomysłów

Tapety z motywami kwiatowymi należą obecnie do modnych i designerskich rozwiązań dla każdego domu. Dzięki nim twoje wnętrza nabiorą niepowtarzalnego klimatu, zmienią się w przytulne, wyraziste, a jednocześnie modne pomieszczenia.

Oto 5 interesujących pomysłów na tapety z motywami kwiatowymi. Zrealizujesz je np. tutaj: https://www.bimago.pl/tapety/motywy-kwiatowe-i-roslinne.html.

tropikalny dom – pandemia koronawirusa udowodniła nam, że tropiki są jeszcze dalej, niż nam się dotąd wydawało. Ale kto powiedział, że to my musimy wyjeżdżać w tropiki? Na szczęście możemy również sprawić, żeby to one zawitały pod nasz dach!

Tropikalne wzory są obecnie bardo w trendach, jeśli chodzi o ubrania i akcesoria. Nie inaczej jest w kwestii wystroju wnętrza. Z tapetami w tropikalne wzory na pewno polubi się każdy, kto lubi gorące, egzotyczne klimaty i chciałby nadać pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Jedno spojrzenie na tropikalną tapetę, a na myśl od razu przychodzi coś błogiego i przyjemnego! Czy tapeta może poprawiać nastrój? Odpowiedź z pewnością brzmi: TAK! Przekonaj się sam: bimago.pl.

monstery na ścianie – monstery to obecnie niezwykle modne kwiaty. Widzimy je w wielu propozycjach aranżacyjnych różnorakich wnętrz, u sąsiadów, w galeriach, studiach telewizyjnych i na Instagramie. Dlaczego nie można by przenieść tego monsterowego szaleństwa na ścianę? Tapeta z monsterą pięknie ozdobi wnętrze salonu czy sypialni

etno kwiaty – klimat etno jest ci bliski? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zastosować go również na tapecie. Tapety kwiaty etno przeniosą cię w świat niepowtarzalnej sztuki ludowej, pełnej kolorów, żywiołowości i piękna.

tapety kwiaty w wydaniu 3D – jeśli twoim marzeniem jest przeniesienie ogrodu do wnętrza domu, dzięki tapetom z kwiatami 3D możesz je spełnić. Wybierz ulubione rośliny lub te, które przywodzą na myśl dobre wspomnienia. Patrząc na tapetę w kwiaty 3D niemal poczujesz ten zapach i przeniesiesz się do kwitnącego ogrodu lub na pachnącą łąkę!

malarstwo i akwarele – obecnie wybór jest tak duży, że ogranicza cię właściwie jedynie twoja wyobraźnia. Nadaj wnętrzu artystycznego charakteru, kupując tapetę w kwiaty, które na myśl przywodzą dzieła największych artystów. To sposób na wyrażenie swojej pasji, a jednocześnie na wysmakowane urządzenie wnętrza.

Dekoracje z tymi motywami znajdziesz na bimago.pl.

2. A może fototapety z drzewami?

Jeśli kwiaty nie do końca cię przekonują, możesz zastąpić je poprzez fototapety z drzewami. Interesujące i piękne fototapety las znajdziesz tutaj: https://www.bimago.pl/fototapety/pejzaze/las-i-drzewa.html.

Dzięki nim udekorujesz ścianę w pomysłowy i nowoczesny sposób. Co więcej, stworzysz sobie idealne warunki do wypoczynku.

W takim wnętrzu uspokoisz się, wyciszysz i… nabierzesz ochoty na spacer po lesie!

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions