Kuba

Trendy wnętrzarskie 2021 - noworoczne inspiracje

 • Posted 3 lata ago
 • Uncategorized

Trendy wnętrzarskie na 2021 rok to bliskość natury i kolory ziemi. W naszym artykule przedstawiamy wskazówki, które pomogą Wam stworzyć modne aranżacje, które będą zachwycać. Najmodniejszym trendem, który nie jest nowy, ale króluje od lat jest trend eco – drewno, plecionki i tendencje, związane z naturą.  

Trendy wnętrzarskie – bliskość natury 

Zastanawiasz się – co będzie modne, co się będzie podobać? Trendy kształtują się. Ważne jest to, co podoba się ludziom i jakie produkty wybierają chętnie. W aranżacjach wnętrzarskich zapanuje ewolucja, a nie, jak sądzą niektórzy – rewolucja. To normalne, że z dnia na dzień niewiele zmieni się diametralnie. Nowe trendy będą wchodzić do naszych wnętrz stopniowo. Z pewnością trendem, który będzie rozwijał się w roku 2021 jest trend eco i bliskość natury. Trendy 2021 to więc kontynuacja tego, co było już modne w zeszłym roku. W kolorach wnętrz wciąż królować będą beże, biele i szarości – to nic nowego. Są one bowiem obecne we wnętrzach już od jakiegoś czasu. Większą uwagę będziemy przywiązywać do stylu modern classic. Możemy więc spodziewać się skłonności ku wnętrzom nieco bardziej eleganckim. W 2021 będziemy już stopniowo odchodzić od stylu loftowego i jego elementów we wnętrzach.  

Trendy wnętrzarskie 2021 – na czym się skupić?

W katalogach wnętrzarskich aż roi się od wnętrz w stylu skandynawskim. Często biało-szare wnętrza są widoczne na każdym kroku, co powoduje, że niekiedy mamy ich dość. Jeśli czujecie potrzebę szaleństwa albo chcecie prowadzić do waszych wnętrz trochę akcentów kolorystycznych – droga wolna. Intensywne kolory idealnie podkreślą wystrój mieszkania, a umieszczone w odpowiednich miejscach potrafią zmienić cały charakter mieszkania, sprawiając, że będzie ono bardziej stylowe.  

Ważne jest, by kolory dobierać do konkretnej palety barw w domu. Jeśli jednak pragniecie, aby akcenty kolorystyczne pojawiły się na większych elementach, które zostaną z Wami na dłużej – warto się nad tym zastanowić. Wówczas warto ostrożnie podejść do takich rozwiązań i zastanowić się, czy na pewno jesteście na nie zdecydowani. Stałe kolory powinny być utrzymane w barwach neutralnych, takich jak beże, biele i szarości, natomiast kolory warto wprowadzać w postaci dodatków. Umiejętnie dobrane będą grały pierwsze skrzypce, dodając wnętrzu charakteru.  

Przy aranżacji wnętrz, warto skupić się na oświetleniu. Jego odpowiedni dobór sprawi, że nasze wnętrza staną się nie tylko modne i stylowe, ale także przebywanie w nich będzie niezwykle komfortowe. Postawmy więc na oświetlenie najwyższej jakości – triangolo lampa i maxlight lampy to najlepszy wybór.  

W 2021 roku modne będą wnętrza typowo personalizowane – takie, w których nacisk będzie kładziony na personalizację przestrzeni. Ważne będą akcenty osobiste. Zauważymy nacisk na odchodzenie od uniwersalnych rozwiązań, stosowanych w wielu przestrzeniach. Elementy vintage, przerobione samodzielnie meble czy wykonane własnoręcznie dodatki będą dodawać wnętrzom osobistego charakteru i podkreślać naszą osobowość.  

© All rights reserved. Created with Voxel

 • Home
 • Explore
 • Places
 • Events
 • Jobs
 • Communities
 • People
 • Login
 • Sign up
 • Privacy Policy
 • Terms and conditions